Príďte si zahrať Rozprávkarov na iHRYsko

iHRYsko vzniklo v roku 2008, keď zakladateľ Peťo zistil, že najlepší spôsob ako sa vyrovnať s tým, že na Slovensku so spoločenskými hrami nikto nič poriadne nerobí, je začať niečo robiť.

Od začiatkov s e-shopom a bytom plným krabíc (z dvojizbového bytu sa pred Vianocami stal 8-izbový) cez prvý sklad, prvých pomocníkov a prvé podujatia s hrami až po súčasnosť je pre nás tým najdôležitejším potešiť ľudí hrami, ktoré sa im hodia. iHRYsko je nielen e-shop, ale predajňa a herňa v Bratislave a Banskej Bystrici.

A práve v Bratislave chystáme už v najbližších dňoch prekvapenie. Jeden z prototypov umiestnime do herne a Rozprávkarov si tak budete môcť zahrať aj vy.


Sme súčasťou projektu Nimbus

Hra Rozprávkari je jeden z dvanástich projektov, ktoré sú zapojené do projektu NIMBUS
Nimbus je autobus hravého učenia, ktorý bude od 2. do 6. októbra cestovať po Slovensku. Zastaví sa v mestách Košice, Žilina a Bratislava, kde žiakov základných škôl a ich učiteľov privezie do NIMBUS LANDU.

V tejto zábavnej krajine si žiaci a učitelia vyskúšajú systém vzdelávania pomocou hier a to nielen počítačových, ale aj tých klasických - pohybových a stolových hier (to sme my). Okrem zábavy ponúka aj popoludňajšiu workshopovú časť pre učiteľov, kde odprezentuje rôzne inovatívne prístupy k vzdelávaniu.

Zdroj: http://nimbus.land/

Trojruža Ilustrácia Tiny Minorovej